Замовити дзвінок

Пасивні та енергоефективні будинки

Теплоізоляційні плитки

Громіздкий ізоляційний дах призначений для теплоізоляції дерев’яних дахів. Його друге застосування – теплоізоляція плоских дахів і залізобетонний дах, поєднантй з накладними витратами.

Плита DPL-GLT

З розміром 190х90х22 / 25 см плоскі покриття, в тому числі трапецієподібної металевих дахів, пластин і хвилястих металевих листів, а також бітумінозних повстяних покриттів.

Пластина DPL-ZIG

З розмірами пласкої плитки 190х90х22 / 25 см.

Обидва типи пластин мають петльові гачки на контурі. Ці замки з’єднують один з одним зі стороною пластини в одній суцільний ізоляційної ізоляції, яка запобігає флуктуації тепла, що зазвичай відбувається при спільному покритті класичної пінної дошки, яка в даний час використовується в будівництві.

Крім того, ці плити мають трубочки діаметром 10 мм, які розміщуються кожні 100 мм. Ці канали призначені для зливу конденсату і води з поверхні плити з можливою шорсткості покрівлі.

Конструкція цих каналів дозволяє зливати воду з поверхні даху з градієнтом, що перевищує 11 градусів. Якщо вам потрібно збільшити товщину ізоляційного матеріалу, який буде встановлений, ми можемо використовувати звичайні пінопластові листи для заповнення зазору між кроквами.

Переваги покрівельних панелей IZODOM:
  1. Ідеально підходить для будівництва пасивних будинків
  2. Теплоізоляція без небажаних втрат тепла і холодного моста
  3. Відмінний захист від вологи в приміщенні
  4. Легке і швидке збирання
Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Політика конфіденційності