Замовити дзвінок

Пасивні та енергоефективні будинки

Технологія IZODOM

Izodom Ukraine – офіційний представник компанії Izodom 2000 Polska – провідного виробника систем для створення енергоефективних та пасивних будинків за технологією ICF (незнімної опалубки).

Ми побудували більше 20000 будівель по всьому світу від Близького Сходу до Норвегії і від Західної Європи до Неаполя і Нової Зеландії.

Комплексне рішення (більше 200 елементів): фундамент – стіни – перекриття – покрівля. Наші будинки споживають на 90% менше енергії в порівнянні з будинками, побудованими за традиційною технологією!

Економія енергії

Сплачувати рахунки в 10 разів менше! Витрачати менше ресурсів для опалення будинку та кондиціонування. Mатеріал, з якого виготовляються елементи стін, забезпечує приємну прохолоду влітку, а взимку тепло ефективно зберігається всередині. Головна перевага нашої технології є значне заощадження енергії до 80% в порівнянні з традиційними технологіями. Теплоізоляційний шар товщий, зниження витрат на опалення.

Турбота про навколишнє середовище

Енергоефективні будинки щороку дозволяють вам уникнути не менше 18 тонн викидів CO ₂! Скорочення потреби в тепловій енергії дозволяє не використовувати типи традиційного опалення та використовувати сонячні батареї, Фото електричних панелей та інших екологічно чистих джерел енергії. IZODOM будівництво елемент процесу виробництва є екологічно чистим і не використовується у виробництві компонентів будь-яких шкідливих речовин.

Економія часу

Завдяки сучасному дизайном продукції вони легко розбірні - це схоже на відомий LEGO конструктор, значно скорочує час будівництва, в порівнянні з стандартною конструкцією. Наша основна концепція - одино поверхова будівля за 24 години!

Переробка

Наші будівельні елементи виготовлені з високоякісної сировини, і можуть бути повторно використані.

Технологія IZODOM має багато переваг. Найбільш важливими з них є:

 

 • Гарантія якості – заявлені параметри підтверджуються сертифікатами (сертифікат Passive House Institute, м. Дармштадт)
 • Комплексна пропозиція (повна система від фундаменту до покрівлі)
 • Відсутність містків холоду
 • Герметичність будівлі
 • Екологічність і пожежна безпека
 • Більше м2 простору, ніж у конкурентів
 • Гарантія міцності будинок має залізобетонний каркас
 • Термін служби не менше 150 років
 • Зелена технологія – зменшення вироблення CO2 (до 2500000 тонн CO2 менше)
 • Висока швидкість будівництва
 • Економія на опаленні та охолодженні будівлі
 • Економія часу та грошей як для будівельника, так і для інвестора
 • Повна технічна підтримка на всіх етапах будівництва

З продукцією Izodom ви можете зводити всі типи будівель: багатоповерхові житлові будинки, окремі будинки, школи, лікарні, готелі, виробничі цехи тощо.

IZODOM

активний в більшості європейських країн, Об'єднаних Арабських Еміратів, Марокко, Росія, Бразилія, Туреччина, Ліван, Казахстан, Венесуела, Панама, Болівії, Кіпр, Південна Африка, Судан, Туніс, Саудівська Аравія і тепер і в Латвії, Україні

Izodom офіси


виробництво обладнання


Izodom проекти


Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Політика конфіденційності