Замовити дзвінок

Пасивні та енергоефективні будинки

Izodom

Майбутнє без витрат

Економія енергії

Сплачувати рахунки в 10 разів менше! Витрачати менше ресурсів для опалення будинку та кондиціонування. Mатеріал, з якого виготовляються елементи стін, забезпечує приємну прохолоду влітку, а взимку тепло ефективно зберігається всередині. Головна перевага нашої технології є значне заощадження енергії до 80% в порівнянні з традиційними технологіями. Теплоізоляційний шар товщий, зниження витрат на опалення.

Турбота про навколишнє середовище

Енергоефективні будинки щороку дозволяють вам уникнути не менше 18 тонн викидів CO ₂! Скорочення потреби в тепловій енергії дозволяє не використовувати типи традиційного опалення та використовувати сонячні батареї, Фото електричних панелей та інших екологічно чистих джерел енергії. IZODOM будівництво елемент процесу виробництва є екологічно чистим і не використовується у виробництві компонентів будь-яких шкідливих речовин.

Економія часу

Завдяки сучасному дизайном продукції вони легко розбірні - це схоже на відомий LEGO конструктор, значно скорочує час будівництва, в порівнянні з стандартною конструкцією. Наша основна концепція - одино поверхова будівля за 24 години!

Переробка

Наші будівельні елементи виготовлені з високоякісної сировини, і можуть бути повторно використані.

IZODOM

Компанія Izodom має представництва в 42 країнах і за 30 років роботи побудовано понад 20 тисяч будівель в Польщі, Німмечині, Франції, Норвегії, Великобританії, Шотландії, Румунії, Росії, Турції, ОАЭ, Латвії та Україні та інших країнах

Izodom офіси


виробництво обладнання


Izodom проекти


Izodom

Фундаментна плита – це новітній продукт, пропонований компанією Izodom 2000 Polska. Він успішно замінює традиційну основу правління.

Формувальні базові елементи, виготовлені IZODOM, використовуються для укладання плити. Вони дозволяють отримувати різні форми відповідно до проекту об’єкта. Бетонна марка і кріплення визначаються дизайнером.
Товщина підстави становить 25 см. У виняткових випадках, можна збільшити товщину до 40 см за допомогою спеціальної накладки, що збільшує висоту керамічний елемент, тим самим збільшуючи товщину базових пластин.
Товщина ізоляції може бути збільшена на 6, 8, 10 або 12 см, використовуючи основні допоміжні пластини. Крім того, допоміжні пластини необхідно піднімати за внутрішнім контуром пластин на відстані близько 1,5 м, щоб запобігти випаданню дна під опорними плитами.

IZODOM ФУНДАМЕНТНА ПЛИТА — переваги:

1. Продуктивність

Завдяки використанню наших елементів, можна значно скоротити час будівництва фундаменту до 2-3 днів!

2. Стабільність
Фундаментна плита являє собою монолітний елемент, який набагато більш стійкий, ніж фундаменти і фундаментні стіни, що використовуються сьогодні.
3. Набагато більш проста гідро- і теплоізоляція
Плити легше захистити, не використовуючи додаткову вертикальну і горизонтальну ізоляцію, необхідну при використанні традиційного підстави стрічки і стінки фундаменту.
4. Простота конструкції

Пластини – це простий елемент, який усуває помилку в процесі побудови.

5. Розміщення суспензійних пластин

Завдяки можливості установки пластин глибиною до 0,5 м, можна зменшити розмір розкопок і час розкопок.
6. Нижня несуча здатність

З огляду на незначні навантаження, які виробляються на землі, як це є у традиційних методах, ми збільшимо можливості розміщення площі на слабоосновних грунтах.

Настінна система IZODOM – має більше 200 елементів, які можуть бути з’єднані у вигляді цегли, щоб отримати необхідний розмір і форму будинку, а також забезпечити високу енергоефективність будівлі.

Це стелі, кінчики, готові кути і інші корисні елементи.

Завдяки елементам базових модулів довжиною два метри і висотою 25 см, велика частина будівлі може бути зібрана приблизно через 3-4 дні, в залежності від розміру і складності будівлі. Використовуючи бетонні насоси, що заповнюють порожнини бетоном C20 / 25, бетонування займе близько 3 годин, але при будівництві традиційних конструкцій стін, де стандартний час розрахований на 2-2,5 години / м² без ізоляції, різниця величезна.

З цих аксесуарів ви можете прийняти будь-яку форму і стиль майбутнього будинку.

На ринку існує безліч технологій для будівництва, які дозволяють конструювати і будувати накладні перекриття. IZODOM пропонує систему, яка дозволяє створювати багатопотокові перекриття з використанням найпростіших, тобто пінних елементів.

Багатореберним ізодичні заглушки легкі.

1 м² таких поперечних вагів важить всього 180 – 200 кг, що дозволяє знизити несучу здатність стін.
.

Визначаючи необхідний тип арматури для прорізів, поверхня може бути завантажена в діапазоні від 4 кН / м² (будівництво квартир) до 16 кН / м² (громадських будівель і промислових будівель).

Продукти перекриття IZODOM також підходять для створення зелених, оборотних накладних витрат, покрівельних з’єднань, а також тераси над житловими кімнатами.

Гладкая фурнитура и арматура с бетоном. Бетон проникает в выемки, образует бетонные железобетонные балки и верхнюю крышку. Переполнение монолита соединяет стены в плоскости скрепления, что создает компактную и тщательную конструкцию.

Между верхними элементами IZODOM составные усиливающие балки поставляются IZODOM. В зависимости от ширины комнаты можно найти необходимые длины балок длиной 7,8 метра. Над элементами находится арматура плиты. Подкрепление основано на несущих стенах.

В случае длинных нагрузок или необходимости специальной прочности его несущая способность может быть увеличена путем изменения структуры луча (ребер). При размещении на накладке STP, дополнительной STN-подкладкой толщиной 5 см, мы увеличиваем высоту границы. Стандартная высота границы составляет 20 см, с одной облицовкой STN — 25 см, но с двумя крышками STN — 30 см.

Железобетонная плита толщиной 6 см основана на горизонтальных балочных ребрах, расположенных на 75 см. Все структурные элементы будут укреплены на постоянно поддерживающих стенах.
На чертеже не показаны нижние пенные элементы, которые были удалены, чтобы четко различать элементы дизайна.

Будівництво пасивного будинку

Пасивний будинок може бути зібраний легко і швидко. Конструкцію можна розділити на 9 ступенів. Ілюстровані етапи складають близько 150 м² при будівництві приватного будинку. Цей будинок був побудований у відповідності з проектними стандартами з використанням блоків Neopor SUPERKINGBLOCK (45 см). Ця будівля була повністю завершена протягом 5 тижнів.

Крок 1

Фундаментна плита

Крок 2

Елементи стіни

Крок 3

Водовідвідні мережі

Крок 4

Бетонування

Крок 5

Підготовка плити перекриттів для формування бетону

Крок 6

Прокладка у стінах електричних кабелів

Крок 7

Внутрішнє оздоблення. Гіпсова штукатурка

Крок 8

Зовнішнє оздоблення фасадів

Крок 9

Пасивний будинок

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Політика конфіденційності